Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

UMOWA O PRACĘ
6 000–9 000 zł brutto / mies.

  • lokalizacja: województwo małopolskie, podkarpackie, Śląskie
  • umowa o pracę,
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych związanych budową obiektów handlowych,  przebudową i remontem istniejących obiektów handlowych
  • zarządzania dokumentacją budowy
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • współpraca z kierownikiem projektu
  • nadzór jakościowy nad prowadzonymi pracami,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.
  • przygotowywanie zapotrzebowania ilościowego do zamówień na materiały, sprzęt i usługi

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w samodzielny prowadzeniu robót budowlanych
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo
  • uprawnienia budowane – konstrukcyjno-budowlane – mile widziane,
  • zaangażowany, rzetelny i niezależny sposób pracy,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • gotowość do pracy w delegacji
  • dobra znajomość środowiska MS Office (w tym MS Excel),
  • umiejętność obsługi programu AUTOCAD,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra komunikacja z zespołem,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, komputer, telefon,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji.